Naša história

Kto sme ?

Skupina MARTIN BELAYSOUD už desaťročia rozvíja silné partnerstvá v sektore automobilového  priemyslu, najmä so skupinou PSA. Začiatkom roku 2000 spoločnosť PSA oznámila svoj plán na založenie továrne na Slovensku a záujem o podporu svojich partnerov v tomto projekte na miestnej úrovni. Skupina MARTIN BELAYSOUD založila v roku 2005 svoju novú dcérsku spoločnosť MBIS s tromi strategickými líniami:

Poskytovať celistvú ponuku priemyselnych produktov a služieb
Ponúknuť technickú podporu a logistiku v blízkosti skupiny PSA a jej subdodávateľov v automobilovom priemysle
Rozvíjať svoju značku MBIS v miestnej priemyselnej štruktúre.Dcérska spoločnosť skupiny Martin Belaysound

MBIS poskytuje komplexné služby pre technológie v strojárenstve a priemysle. Zabezpečujeme kvalitne dodávky technológií a náhradných dielov v oblastiach pneumatika, mechatronika, hydraulika, filtračná technika, rezné a brúsne materiály, aplikačné technológie pre povrchovú úpravu ,technické kvapaliny ,lubrikanty ,lepidlá ,mazivá a pásky . 

 Podporujeme Váš úspech výberom najkvalitnejších svetových výrobcov, vysokou úrovňou znalostí nášho personálu a využívaním najmodernejších technologických a logistických riešení.

V rámci optimalizácie našich profesionálnych služieb všetkým klientom, dlhodobo spolupracujeme s našimi partnermi Cargo group pre logistické služby a Mazars pre účtovníctvo.

MBIS in 4 digits is

1000000
rocny obrat
0
zamestnancov
0
15 rokov skusenosti
0%
vo vlastnictve rodinnej spolocnosti